شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: yalda70 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 421
رزرو هتل با روش های روز
با سلام به همه دوستان و همراهان همیشگی
 امیدوارم که خوب باشید  و از لحظات زندگی تون به نحوه احسنت استفاده کنید. روش های جدیدی برای رزرو بلیط و خرید آنلاین وجود دلرد وب سایت های زیادی هستند و شما می توانید به راحتی با فشار دادن چند دکمه به راحتی دست به خرید بلیط هواپیمایی بزنید در این مطلب به این موارد اشاره شده است.
در راستای رشد روز افزون استفاده از اینترنت برای سهولت انجام بسیاری از امور روزمره و ضروری و ظهور پلتفرم‌هایی در زمینه‌های مختلف، همه سعی دارند تا با استفاده از برنامه ها برای بخشی
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 404
اخطار گرفتن ایرانسل به دلیل فعالسازی بسته‌های رزرو اینترنت پیش از موعد
ایرانسل به دلیل اینکه بسته‌ی رزرو را زودتر از موعد و پیش از اتمام بسته اصلی فعال می‌کند، تذکر گرفت.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

در مردادماه امسال گزارشی از شیوه‌ی کار عجیب اپراتور دوم تلفن همراه در رزرو بسته‌ی اینترنتی منتشر شد که مصداق علنی تضییع حقوق مشترکان این اپراتور بود. در این گزارش اعلام شد که ایرانسل مدت کمی مانده به پایان بسته‌ی اینترنتی، بسته‌ی رزرو شده را انتخاب و البته فعال می‌‌کند.
بر این اساس زمانی که هنوز مقداری از حج
نویسنده: sitecup1 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 107
طراحی سایت رزرو آنلاین
طراحی سایت رزرو آنلاین

[color=#000000][size=small][font=Tahoma, Calibri]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 رزرو آنلاین امروزه خدمات خرید بلیط ،رزرو آنلاین ، پرداخت آنلاین به راحتی توسط کاربران شما ایجاد گردد که می تواند فروش و نیز درآمدزایی را از طریق فروش بازاریابی اینترنتی افزایش دهد. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 رزرو آنلاین می تواند موجب گردد که بتوانید به راحتی از بستر [u