شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1350
یکی از جالب توجه ترین اقدامات هکری یک دهه اخیر رقم خورد در این رابط
[align=justify]یکی از شرکت های تولید کننده بد افزارهای جاسوسی که تولیدات خود را در اختیار نهادهای امنیتی و اطلاعاتی و دولتی از سراسر دنیا قرار می داد، هک شده و ایمیل های منتشره از آن بر روی اینترنت حاوی اطلاعات جالب توجهی است. به نظر می رسد، این اتفاق، از معدود اقدامات هکری منحصر به فرد طی یک دهه گذشته باشد.

یکی از جالب توجه ترین اقدامات هکری یک دهه اخیر رقم خوردیکی از شرکت های تولید کننده بد افزارهای جاسوسی که تولیدات خود را در اختیار نهادهای امنیتی و اطلاعاتی
نویسنده: afshin21 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1009
دفاع مدیر عامل گوگل از تیم کوک در رابطه با هک کردن آيفون‌ ها
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

ساندار پیچای، مدیرعامل هندی تبار گوگل، در اظهار نظر جدید توییتری خود درباره‌ی اختلاف بین FBI و اپل در قضیه‌ی رمزگذاری، به دفاع از اپل و مدیرعامل این شرکت پرداخته است.
چند روز پیش دادگاهی در امریکا به درخواست FBI رای به باز کردن قفل آیفون یک تروریست توسط اپل داده بود. تیم کوک در نامه‌ای سرگشاده‌، دستور دادگاه به شکستن قفل آیفون را «اقدامی بی سابقه که امنیت کاربران اپل را تهدید خواهد کرد» خوانده بود. به عقیده‌ی
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 249
رابطه کاهش نرخ سود بانکی و کلاهبرداری پونزی
[align=justify]برخی از افراد در ایران، از جمله افراد سالخورده پس انداز خود را  بعد از سالها کار­، در بانک گذاشته تا از عایدی به دست آمده از آن امرار معاش کنند؛ کاهش نرخ سود در بانک های کشور منجر می شود گروهی از این افراد که به دنبال سود بیشتری هستند، سرمایه خود را از بانک خارج کرده و در فعالیت های پر بازده دیگر وارد کنند. فعالیت های پربازده می تواند فعالیت های نامولد و یا  سرمایه گذاری هایی باشد که افراد در فعالیت های متفاوت انجام می دهند. در این شرایط افراد با وعده ی درصد های بالا به دنبال کلاه
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 103
رابطه کار تیمی و موفقیت شرکت
آنچه قدرتمندترین شرکت‌های جهان را از سایرین متمایز می‌کند، استراتژی‌های هوشمندانه و صحیح تیمی و وضوح بخشیدن به چشم‌انداز نهایی است.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

آیا حس می‌کنید باوجود تمام تلاش‌ها و انرژی بی‌وقفه‌ای که برای ساخت کسب‌وکارتان صرف می‌کنید، ‌هنوز نتوانسته‌اید به موفقیت رؤیایی خود دست پیدا کنید؟ چرا سطح موفقیتی که مطلوب نظر شما است، تا به این حد دور از دسترس به نظر می‌رسد؟
خبر بد اینکه احتمالاً کسب‌وکار شما، همه‌ی پتانسیل خ
نویسنده: soraya - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 203
رابطه میان افسردگی و شبکه‌های اجتماعی بر روی نوجوانان
[align=justify]دختران نوجوان، بیشتر از پسرها از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند و بیشتر در معرض افسردگی هستند.

بر اساس نتایج پژوهشی جدید، استفاده زیاد از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی می‌تواند اثرات متفاوتی روی بهزیستی نوجوانان داشته باشد. بنا بر این نتایج، استفاده از رسانه‌های اجتماعی در ده‌سالگی می‌تواند به‌زیستی را در دختران نوجوان کاهش دهد.

پژوهشگران در دانشگاه اسکس (Essex) و UCL رابطه‌ای میان افزایش زمان صرف شده در شبکه‌های اجتماعی در اوایل نوجوانی (10 سالگی) و کاهش به‌زیستی
نویسنده: ehsannasr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 70
حقایقی در رابطه با هاست نامحدود
به طور کلی اصطلاح “میزبانی نامحدود” به سرویس میزبانی وب ارائه شده توسط میزبانی وبی که به صورت نامحدود فضای دیسک برای ذخیره سازی فراهم می کند، اطلاق می شود. یعنی ارائه کننده ی میزبانی وب، میزان نامحدودی فضای وب و پهنای باند ارائه می کند و هم چنین افزودن نامحدود Addon domain.
در این راه، ارائه دهندگان خدمات میزبانی نامحدود، در واقع آزادی برای میزبانی تعداد زیادی وب سایت را می دهند، هر چند تعداد وب سایتی که می توانید با قیمیتی بسیار مناسب!
آیا فضای نامحدود و پهنای باند نامحدود ممکن است؟
ما در ای
نویسنده: koodakdana - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 66
پنج باور غلط در رابطه با پرورش کودک با دو زبان
باورهای غلط برای پرورش یک کودک دو زبانه و یا بیشتر زیاد است. گاهی اوقات پدر و مادر از انجام این کار دلسرد می شوند. والدین می گویند که این کار می توانند منجر به سردرگمی و به تاخیر افتادن صحبت کردن فرزندشان شود و ممکن است فرصت را از دست بدهند. در اینجا شایعترین باورهای غلط و یک داستان واقعی از کودک دوزبانه را برای شما بازگو می کنیم.

  1. پرورش دادن کودک بیشتر از یک زبان باعث سردرگمی او می شود.
  2. پرورش کودک با دو زبان منجر به تاخیر در صحبت کردن او می شود
  3. کودک