شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1119
دوره MBA چیست و چگونه می توانیم در آن شرکت کنیم؟
[align=justify]در دوره MBA ، دروسی مانند شناخت فضای تولید و کسب کار ، بازاریابی، مدیریت استراتژیک، مدیریت منابع انسانی، ارتباط با مشتری، روش های نوین تبلیغات، مدیریت منابع مالی، سرمایه گذاری، مدیریت فروش و خدمات پس از فروش، نگرش سیستمی، مدیریت پروژه و ... تدریس می شود.

[align=center]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
][url=http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D9%85%E2%80%8C%D8%A8%DB%8C%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C][/url]
[url=http:
نویسنده: amoozeshgahzaban - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 124
دوره های میانجی
دوره های عمومی آموزش زبان انگلیسی برای دانشجویانی طراحی شده است که می بایست به فراگیری مهارت های عمومی زبان بپردازند.در طی این دوره زبان آموز می تواند ضعف های مرتبط به یک مهارت خاص را با سپری کردن این دوره برطرف سازد.
[color=#444444][size=medium][font=WYekan]در برخی موارد مشاهده می شود که داوطلب با طی یک سطح، هنوز در یک یا چند مهارت خاص (مثلاً مهارت های گفتاری یا شنیداری)، موفق به کسب استاندارد مورد نظر نشده است؛ در چنین مواقع، از س
نویسنده: comtechtamir - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 110
دوره آموزش تعمیر فتوکپی
شناخت دستگاههای فتوکپی جدید و تفاوت آن با دستگاههای چاپ قدیمی کمک در تعمیرات انها دارد. تعمیر فتوکپی، تعمیر پرینتر و تعمیر دستگاه بنر مستلزم دانش کافی در زمینه کارایی هر یک است.
برای اینکه کار تعمیر دستگاه فتوکپی را شروع کنیم لازم است که موارد زیر را بدانیم و هر یک را بدرستی تمرین کنیم.
جمع آوری کیف ابزار تعمیرات فتوکپی شامل: پیچ گوشتی بلند چهار سو و تک سو، دم باریک سبک، چسب و ناهید چرب.
[align=justify]شناخت توانایی دستگاهها
نویسنده: amoozeshgahzaban - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 137
دوره های خاص سازمان ها ، شرکت ها و نهادها
[align=justify]در راستای ارتقاء سطح علمی و به روز رسانی دانش مهارتهای کاربردی و با توجه به نیاز روز افزون به تسلط بر زبان انگلیسی و احاطه به آخرین تغییرات و پیشرفت ها،موسسه ارس،برآمده از گروه های آموزشی مختلف و اساتید مجرب که پیشتر تحت عناوین و نام های گوناگون مشغول به کار بوده اند،با سالها تجربه در زمینه تحقیقات و آموزش و استفاده از آخرین نرم افزارها ومنابع آموزشی و قرار دادن پشتیبانی آموزشی موفق به طراحی دوره های مختلف زبان انگلیسی اعم از دوره های عمومی (EGP)،دوره های تخصصی (ESP)،دوره های آماد
نویسنده: amoozeshgahzaban - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 196
مدت دوره های آکادمی زبان ارس
[color=#444444][size=medium][font=WYekan]توافقی
با در نظر گرفتن این که برخی از زبان آموزان بنا بر دلایل مختلفی نظیر ماموریت های شغلی، ساعات متغیر کاری وغیره، نمی توانند در کلاس هایی که تنها برای روزها و ساعات مشخص و تغییر ناپذیر برنامه ریزی شده اند حاضر شوند، موسسه ارس دوره های خود را می تواند صرفاً مطابق با زمانهای ترجیحی زبان آموزان منطبق سازد. بدیهی است که زمان و مدت این دوره ها با توجه به اولویت های زبان آموزان توافقی می باشد.
دوره‌های عادی ترمیک
هر ترم کلاس‌های اين دوره 20