شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 786
١٠ سوال برای تست کردن ایده کسب و کارتان
یک ایده ای به سرتان زده و می خواهید بر پایه آن کسب و کاری را راه اندازی کنید. ایده شما اگر بگیر فوق العاده می شود… اما اگر نگیرد چی؟ چطور بفهمیم ایده ما اصولی است یا نه ؟ آیا راه برای تست کردن آن قبل از هزینه پول و وقت هست ؟ جواب بله است.

[align=justify][align=center][color=#333333][url=http://letvcinfo.ir/wp-content/uploads/2013/11/test.jpg][color=#444444][size=medium][font=tahoma][img=577x328]http
نویسنده: faezeh - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 750
تست پهناي باند لينك راديويي
درود بر شما
ما يك لينك راديويي موتورولا مدل PTP650 بين سه نقطه برقرار كرديم. در واقع چون بين مبدا و مقصد امكان PTP نبود يك نقطه سوم هم به مجموعه اضافه شد.
در قرارداد ذكر شده كه در حالت Full License‌بايد پهناي باند 50Mb باشه.
حالا براي تست اين پهناي باند من بايد چيكار كنم؟
نرم افزار دقيق و نحوه عملكرد را لطفا بهم توضيح بديد.
پيشاپيش از لطف و توجهتون سپاسگزارم
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 868
تست سرعت اینترنت؛ مچ ISP خود را بگیرید!
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify][color=#333333]ارایه‌دهندگان سرویس اینترنت یا همان شرکت‌های ISP تمایل دارند برای ترغیب کاربران به بستن قرارداد ادعاهای بزرگی در مورد سرعت دانلود و آپلود سرویس‌های خود بکنند. ولی آیا تابه‌حال کنجکاو شده‌اید که این اعداد را با سرعتی که پس از برقرار شدن اتصال در عمل به شما می‌رسد مقایسه کنید؟ سایت‌ها و ابزارهای تست سرعت اینترنت به شما کمک خواهند کرد تا علاوه بر محاسبه‌ی سرعت دانلود و آپلود،
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 453
اینستاگرام در حال تست دکمه تماس با ما، برای ارتباط بهتر افراد با ش
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

شبکه اجتماعی اینستاگرام امروزه توسط بسیاری از شرکت‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به تازگی مشخص شده که این شبکه اجتماعی در حال تست یک دکمه جدید در حساب کاربری شرکت‌ها است که به افراد امکان برقراری ارتباط با این کمپانی ها را می‌دهد.
[align=justify]جدیدترین قابلیتی که در اینستاگرام در حال بررسی است، بیشتر بر جنبه‌های تجاری تمرکز دارد. پروفایل‌های جدید با ویژگی‌ کاربردی مخصوصی که در صفحات فیسبوک نیز
نویسنده: soraya - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 261
آیفون 7 پلاس تست عیب یابی Sprint را می‌گذراند و روز بعد منفجر می‌شود!
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

اپل تحقیقات خود برای یافتن علت انفجار آیفون 7 پلاس (iPhone 7 Plus) متعلق به یکی از کاربران خود را آغاز کرده است. این آیفون که به شخصی به نام بریانا اولیواس (Brianna Olivas) تعلق داشته است، گویا به مشکلات فنی خاصی دچار شده بود و انفجار، پس از این رخ میدهد که او گوشی خود را برای عیب‌یابی به نزد متخصصان برده است!

در واقع ماجرا از این قرار است که اولیواس پس از این که آیفون 7 پلاس او روشن نمی‌شده است، آن را به نزد ی