شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1068
موفقیت در کسب و کار با نوشتن طرح تجاری
[align=justify] همیشه در اطرافمان افرادی را می بینم که با اشتیاق زیاد از ایده هایی که در سر دارند حرف می زنند .
·        آیا فقط با ایده دادن می شود موفق بود ؟
[color=#008000][size=medium][font=Euclid S
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1102
چگونه بهترین نام برند (نام تجاری) را برای محصول، خدمت و شرکت انتخاب
[align=justify]معمولا از سوی مدیران یک سازمان زمان زیادی صرف طراحی، تولید و کنترل کیفی یک محصول تا پیش از عرضه آن به بازار می‌گردد، اما عرضه تحت چه نامی ؟ اینجاست داستان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آغاز می‌شود و به دنبال پاسخ به این سوال خواهیم بود که : چگونه بهترین نام برند (نام تجاری) را برای محصول، خدمت و شرکت انتخاب نماییم ؟

انتخاب نام برند (اسم تجاری) بخشی از وظایف [url=http://forum.romaak.ir/forumdisplay.php?fid=29][b]
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 774
مفهوم CPU و APU در رقابت تجاری پردازنده‌ها
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

در چند سال اخیر صنعت رایانه به سمت همگرایی تجهیزات رایانشی حرکت کرده و قطعات جدید با خصوصیاتی مانند یکپارچگی و کاهش اندازه نسبت به مدل‌های پیشین تولید می‌شوند. این تغییرات اگرچه کامپیوترها یا به عبارت دقیق‌تر دسکتاپ‌ها را هم شامل می‌شوند اما این محصولات در آخرین رده تغییرات قرار دارند و در واقع تجهیزات الکترونیکی مصرفی مانند تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها و نوت‌بوک‌ها را می‌توان نمونه‌های اصلی این فلسفه جدید عنوان ک
نویسنده: sahar.hamdi30 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 682
ثبت علامت تجاری (برند)
برند چیست؟
اسم یا عنوانی که معرف و قیمت کالاها و خدمات اشخاص حقیقی/حقوقی باشد برند نامیده میشود و آن شخص حقیقی یا حقوقی که این برند را طبق مقررات قانون ثبت علايم تجاری به نام خود به ثبت رسانیده است حق استفاده انحصاری از آن علامت را به خود اختصاص داده است و حق تقدم نسبت به سایرین پیدا کرده است.

برند با استناد به ماده 32 قانون ثبت علايم تجاری:
[align=justify]
  1. باید بتواند کالاها و خدمات یک شخص حقوقی/حقیقی ر
نویسنده: tablonami - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 449
مکالمات تجاری
بسیاری از زبان آموزان نیازمند فراگیری زبان انگلیسی برای کسب مهارت ها و تخصص های مختلفی هستند که در مجامع آکادمیک بین المللی آموزش زبان، از آن به عنوان دوره های انگلیسی برای اهداف خاص (ESP (English For Specific Purposes یاد می شود.
[color=#444444][size=medium][font=WYekan]بدیهی است که این دوره ها بسیار متنوع است و بر حسب نیاز تخصصی زبان آموزان طبقه بندی می شود. با توجه به گسترش روز افزون زبان انگلیسی در مشاغل مختلف، شاخه ای از ESP به
نویسنده: sabtnik - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 398
ثبت کدام علائم تجاری ممنوع است ؟
علامت تجاری وسیله ایست که به تاجر یا تولیدکننده جنس اجازه می دهد اجناس خود را از اجناس سایرین مشخص سازد. 
ماده 1 قانون ثبت علایم تجاری و اختراعات مصوب 1 تیر ماه 1310 ، علامت تجاری را به شرح ذیل تعریف می کند :
[align=justify]” علامت تجاری عبارت است از هر قسم علامتی است اعم از نقش ، تصویر ، رقم ، حرف ، عبارت ، مهر ، لفاف و غیر آن که برای امتیاز و تشخیص محصول صنعتی ، تجاری یا فلاحتی اختیار می شود. ممکن است یک علامت تجاری برای تشخیص محصول جماعتی از زار
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 373
اهمیت و تفاوت‌های بازاریابی و تبلیغات تجاری
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

شناخت تفاوت‌های بازاریابی و تبلیغات تجاری، به شما کمک می‌کند به لزوم و اهمیت آن‌ها پی ببرید و نقش آن‌ها را در جایگاه محصول خود در بازار بشناسید.

[align=justify]در ظاهر، بازاریابی و تبلیغات، واژه‌هایی مترادف‌ هستند. این دو واژه عموما برای توصیف فرآیندی به کار می‌روند که به فروش بیشتر کالا و خدمات ما کمک می‌کند. بااین‌حال، این دو فعالیت تفاوت‌هایی عمده دارند که درک آن‌ها به شما کمک می‌کند رویکردی کامل
نویسنده: amoozeshgahzaban - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 203
مکاتبات تجاری
[color=#444444][size=medium][font=WYekan]بسیاری از زبان آموزان نیازمند فراگیری زبان انگلیسی برای کسب مهارت ها و تخصص های مختلفی هستند که در مجامع آکادمیک بین المللی آموزش زبان، از آن به عنوان دوره های انگلیسی برای اهداف خاص (ESP (English For Specific Purposes یاد می شود.
بدیهی است که این دوره ها بسیار متنوع است و بر حسب نیاز تخصصی زبان آموزان طبقه بندی می شود. با توجه به گسترش روز افزون زبان انگلیسی در مشاغل مختلف، شاخه ای از ESP به اهداف تجاری- بازرگانی اختصاص داده شده است.
موسسه ارس به طراحی
نویسنده: sitecup1 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 224
چند اشتباه کوچک در مدیریت و طراحی سایت تجاری:
آیا می دانید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 بد و نامناسب می تواند کسب و کار شما را تهدید کند یا حتی آن را نابود سازد؟ امروزه بیش از هر دوره دیگری انتخاب های طراحی سایت گسترده شده است. به همین دلیل به همان میزان که تنوع بیشتر شده است، انتخاب یک قالب سایت خوب نیز کار دشواری شده است. به این ترتیب ممکن است شما وسوسه شوید و اولین قالبی را که می بینید برای سایت خود انتخاب کنید. اما بهتر است بدانید که تفاوت وب سایت ها در جزئیاتشان است و نه در کلیات!
نویسنده: sitecup1 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 209
چند اشتباه در طراحی سایت تجاری
آیا می دانید طراحی سایت بد و نامناسب می تواند کسب و کار شما را تهدید کند یا حتی آن را نابود سازد؟ امروزه بیش از هر دوره دیگری انتخاب های طراحی سایت گسترده شده است. به همین دلیل به همان میزان که تنوع بیشتر شده است، انتخاب یک قالب سایت خوب نیز کار دشواری شده است. به این ترتیب ممکن است شما وسوسه شوید و اولین قالبی را که می بینید برای سایت خود انتخاب کنید. اما بهتر است بدانید که تفاوت وب سایت ها در جزئیاتشان است و نه در کلیات!

[align=justify]سه اشتباه رایج در مدیریت یا طراح