شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 1323
پپسی در حال کار بر روی اولین گوشی خود می باشد!!!
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

دو ، سه روزی است که شایعه شده کمپانی نوشابه سازی پپسی در حال کار بر روی گوشی خود می باشد.حتی صبح امروز خبری منتشر گردید که در آن به نام پپسی پی ۱ ( Pepsi P1 ) و همچنین مشخصات و تاریخ احتمالی عرضه آن اشاره شده بود.حالا سخنگوی پپسی در مصاحبه ای با خبرگزاری رویترز وجود این گوشی را تایید کرده است !

متاسفانه سخنگوی پپسی جزییات بیشتری درباره تصمیم این شرکت برای ورود به این عرصه اعلام نکرده، به جز اینکه
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 858
یک نوشته کوتاه می تواند رنکینگ خوبی داشته باشد!
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]


امروزه مدیران و صاحبان وب سایت ها چنان در چهارچوب موتور های جستجو خود را محدود کرده اند که کیفیت و محتوای وب سایتشان تحت تاثیر قرار گرفته و گویی فراموش کرده اند که این وب سایت را برای بازدیدکنندگان طراحی کرده اند و باید قبل از هر چیزی مخاطب خود را راضی نگه دارند. یکی از این چهارچوب ها متن های طولانی و مقدار زیادی نوشته در یک صفحه است. همه می دانند که صفحه ای که حجم زیادی از نوشته در آن وجود د
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 996
گوگل یک میلیارد دلار به اپل داده تا موتور جستجوی پیش‌فرض آیفون‌ها باشد
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

اگر تا کنون با گوشی های آیفون به جستجو در وب پرداخته باشید، حتما می دانید که موتور جستجوی گوگل به طور پیش فرض بر روی این گوشی ها قرار گرفته است.اما این موضوع تصادفی نیست. چرا که به این منظور قرار دادی به ارزش یک میلیارد دلار میان اپل و گوگل بسته شده است.

احتمالا به یاد دارید که در گذشته اوراکل یک دعوی دادگاهی بر علیه گوگل تنظیم کرده بود و دلیل آن عدم رعایت قوانین کپی رایت بود. به طوری که اوراکل ادعا می‌کرد
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 772
شوخ طبعی می تواند برای موفقیت شغلی شما حیاتی باشد
[align=justify]فرانسیس بیکن، شاعر و نمایشنامه نویس انگلیسی جایی گفته است: «تخیل را برای جبران آن چیزهایی به انسان بخشیده اند که در وجود خود ندارد، و شوخ طبعی را برای تحمل چیزهایی که در وجود خود دارد».
ژاکلین اسمیت یکی دو سال پیش در مطلبی در فوربز به یک نظرسنجی اشاره کرد که توسط رابرت هاف انجام شده بود. نظرسنجی مورد اشاره نشان می داد ۹۱ درصد مدیران، شوخ طبعی را برای پیشرفت شغلی ضروری می دانند، و ۸۴ درصد از آنها اعتقاد داشته اند انسان های شوخ طبع بهتر کار می کنند.
اینکه شوخ طبعی تا این حد می توا
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1023
اگر نام کاربری شما در توئیتر مشابه اسم یک برند باشد چه می شود؟
[align=justify]هر سال همزمان با سال نوی میلادی، جان لوئیس سیلی از توئیت‌های جدید را در مورد جدیدترین تبلیغات فروشگاهی با همین نام دریافت می‌کند. اما مشکل اینجاست که جان لوئیس فروشگاهی ندارد و شخصی است که در ویرجینیا زندگی می‌کند و کامپیوتر درس می‌دهد.

اکانت اصلی توئیتری که برای فروشگاه مذکور باز شده @johnlewisretail نام دارد که حتما تایید می‌کنید از @johnlewis ناشناخته‌تر است اما حقیقت اینجاست که فردی به نام جان لوئیس زودتر از این فروشگاه در توئیتر اکانت باز کرده و چون این هم نام واقعی‌اش است
نویسنده: zibajarahi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 328
دوران نقاهت بعد از جراحی زیبایی سینه چگونه می باشد ؟
[url=http://lipomaticclinic.com/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/36-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%86%D9%82%D8%A7%D9%87%D8%AA-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%87-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF-%D8%9F.html][color=inherit][size=large][font=BYekan]دوران نقاهت بعد از جراحی زیبایی سینه چگونه می باشد ؟
[/ur
نویسنده: arenanoc - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 165
مركز عملیات امنیت " چیست و چه عواملی در موفقیت آن موثر می باشد
امروزه مسئله ی امنیت اطلاعات در دنیا جزو مسایلی بسیار مهم به شمار می آیند. اهمیت این مسئله از اینرو بیشتر شده که هرگونه خللی در امنیت اطلاعات سازمان می تواند منجر به خدشه دار شدن کسب و کار سازمان گشته یا وجهه ی اعتماد مشتریان به سازمان را از بین ببرد.
لذا با در نظر داشتن آمار روز افزون تهدیدات سایبری و حملات هدفمند و پیشرفته نسبت به کسب و کار های در مقیاس های توسعه یافته میبایست راهکاری مناسب برای مقابله با آنها بکار گرفت. این راهکار ها باید جامع و کامل بوده تا بتوانند حملات پیشرفته 
را پوشش د