شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

ثبت دامنه و خدمات هاست (خرداد 31, 1397)

سامانه پیام کوتاه و پیام صوتی اتوپیامک (خرداد 31, 1397)

فروش ممبر و افزایش بازدید پست های کانال تلگرام (خرداد 31, 1397)


کلمات کلیدی
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1387
تولید یک محصول جدید برای افراد آپارتمان نشین
[align=justify]خارج شدن خانه ها از فضایی که وسعت آن امروزه برای نسل جدید کمتر در دسترس است و تبدیل شدن آنها به خانه هایی در ابعاد کوچک تر، به گونه ای که هر خانه روی خانه ای دیگر بنا شده، مدلی از زندگی را در خانه هایی به نام آپارتمان به وجود آورده است. مدلی که زندگی در آن خلاف زندگی در خانه های حیاط دار و بزرگ می باشد.
در خانه های قدیمی معمولا گوشه ای از حیاط به باغچه ای کوچک اختصاص داده می شد و در این باغچه ها انواع سبزیجات و حتی درختان میوه تامین کننده برخی نیازهای خانواده بود.شاید همین میوه و
نویسنده: soraya - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 556
گوگل برای کارکنانش ۳۰۰ آپارتمان پیش‌ساخته و ارزان می سازد
گوگل قصد دارد تا با ساختن آپارتمان‌هایی در نزدیکی مقر اصلی خود، آسایش بیشتری را برای کارکنان خود به ارمغان آورد.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

دفتر گوگل در کالیفرنیا و به‌ویژه، مقر اصلی کمپانی در ماونتین‌ویوو از گران‌ترین محل‌های مسکونی در کل ایالات متحده به شمار می‌روند، اما شرکت گوگل قصد دارد تا کارکنان بیشتری از این شرکت را به محل کارشان نزدیک‌تر کند و در این راستا تصمیم به سفارش ۳۰۰ آپارتمان ارزان‌قیمت پیمانی برای کارکنانشان
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 161
اجاره آپارتمان مبله در سراسر ایران برای یک ماه + قیمت
[align=justify]از جمله خدمات ارائه شده توسط شار مبله دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در  سراسر ایران به صورت [size=large][font=B Nazanin]کوتاه مدت است. شم
نویسنده: پیرامیدطرح - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 133
طراحی داخلی آپارتمان های کوچک
[b][color=#333333][size=medium][font=Arial]در طراحی داخلی یکی از مشکل ترین کارها،طراحی اصولی و مناسب برای آپارتمان های کوچک با در نظر گرفتن تمامی ملزومات زندگی روزمره و راحتی ساکنین آن برای وقت گذراندن و استفاده از آن می باشد. همانطور که در عکس های به اشتراک گذاشته شده ذیل می بینید طراح (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) موفق گردیده تا در این آپارتمان کوچک 46 مترمربعی با انتخاب صحیح لوازم خانه از نظر رنگ سیاه و سفید و ابعاد آنها و همچنین استفاده از طرح مورب و عکسه
نویسنده: sakenin - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 69
آپارتمان مهرشهر
مهاجرت های متعدد به این شهر باعث شده کرج در سال های اخیر به استانی مستقل تبدیل شود و خود به تنهایی کلانشهر به حساب آید. شهر کرج به دلیل نزدیکی به پایتخت دارای طرفداران بسیاری است که همین امر باعث شده بسیاری از مهاجرینی که از شهرستان به قصد کار و زندگی در تهران، مهاجرت کرده اند به دلایل متعدد چون گرانی خانه در تهران، به کرج بروند و آنجا ساکن شوند.
[align=right]در این بین همچنین بسیاری از ساکنین تهران برای رهایی از شلوغی های این شهر، راهی کرجی می شوند که به دلیل نزدیکی به تهران رفت و آمد به آن را
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 36
اجاره آپارتمان مبله در تهران تخصص ماست
[align=justify]مجموعه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مفتخر است به عنوان یکی از معدود مراکز دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، شرایط لازم را برای اسکان[size=large] [/si