شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در این سه نمایندگی به ایران از می‌رسد؟ شرکت اپل کدامیک

نمایندگی اپل در ایران به کدامیک از این سه شرکت می‌رسد؟
نمایندگی اپل در ایران به کدامیک از این سه شرکت می‌رسد؟

اعلام نام مدعیان مذاکره با اپل

نمایندگی اپل در ایران این روزها بیش از گذشته داغ شده است. بنا به اعلام رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، سه شرکت ایرانی مدعی مذاکره با اپل شده‌اند. برای اطلاع از نام این سه شرکت مدعی نمایندگی اپل در ایران و وضعیت این ادعا همراه ما باشید.

بعد از ۲۳ تیرماه که برجام به امضای وزاری خارجه ایران و ۱+۵  رسید، بسیاری از فعالان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات به فکر دریافت نمایندگی از شرکت‌های معتبر اروپایی و آمریکایی افتادند تا بتوانند در ابتدای سال ۲۰۱۶ پس از رفع تحریم‌ها بتوانند به صورت رسمی نمایندگی این شرکت‌ها در ایران را راه‌اندازی کنند.

در این میان برخی از فعالان بازار موبایل و کامپیوتر برای مذاکره با دفاتر شرکت اپل در اروپا، آسیا و آفریقا اقدام کردند. افتتاح فروشگاه اپل خبری بود که دیروز در پی اعلام رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه، در  رسانه‌ها منتشر شد.

الا رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی نام ۳ شرکت ایرانی را به عنوان مدعیان مذاکره با شرکت اپل اعلام کرده است.
غلامحسین کریمی رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی اعلام کرد که ۳ شرکت ایرانی مدعی مذاکره با اپل برای اخذ نمایندگی محصولات این شرکت شده‌اند.
رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی گفت:

سه شرکت وقایع‌گستر فارس، آرین و سام سرویس مدعی مذاکره با اپل و اخذ مجوز نمایندگی محصولات این شرکت در ایران هستند. البته هنوز هیچ یک از شرکت‌ها مجوز نمایندگی رسمی و مجوز سازمان صنعت و معدن را ارائه نداده‌اند.

از میان این سه شرکت وقایع گستر فارس سال گذشته با ادعای اثبات نشده نمایندگی رسمی اپل سوژه رسانه‌های عمومی و تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران شد.
آرین نیز هم اکنون نمایندگی رسمی سونی، اچ‌تی‌سی، ال‌جی و برندهای دیگر را بر عهده دارد.
جالب اینجاست که طی اخبار غیر رسمی بیش از سه هزار شرکت ایرانی با نمایندگی‌های اپل در کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی مکاتبه کرده‌اند تا نمایندگی این شرکت را برای بازار ایران دریافت کنند.

باید دید آیا این سه شرکت موفق به دریافت نمایندگی یا عقد قرارداد شرکای تجاری با اپل برای بازار ایران خواهند شد یانه؟
 نظر شما چیست؟ لطفاً نظرات‌تان را با ما در میان بگذارید.

پاسخ
 سپاس شده توسط نگار ، shahin ، ms.khassi ، elshan ، saberi
تا الان که از این همه برند تو بازار ما فقط SAMSUNG و HUAWEI دفتر و نمایندگی و وارداتشون رسمی از شرکت مادر هست و بقیه امثال سونی و LG و htc و ... همه از شخص ثالث هستن
پاسخ
 سپاس شده توسط نگار
اگه قراره با واسطه بیاد همون بهتر که نیاد.
همونطور که دوستمون گفت فقط در حال حاضر سامسونگ و هواوی به صورت مستقیم فعالیت دارن
بقیه فقط واسطه هستن.
اون وقایع گستر که خیلی وقته داره بلوف میزنه که من نماینده رسمی هستم.
پاسخ
 سپاس شده توسط نگار ، shahin
سلام
اگه نمایندگیش تو ایران اوکی شه قیمت آیفون و آیپد هاشون ارزون میشه یا نه؟؟
پاسخ
سلام
تغییر نمیکنه یا خیلی کوچولو کم میشه
یه مبلغی کم میشه ولی به جاش گارانتی اضافه میشه
تفاوت اصلی وقتیه که آیفون جدید میاد
مثلا 6s ک اومد اولش 12 تومن بود ک دیگه چنین اتفاقی نمیوفته
پاسخ
حالا با واسطه بودنشون میشه کنار اومد !
مشکل اینه که هر سه شرکت سابقه خوبی تو خدمات دهی ندارن
و تقریبا میشه گفت به دفعات مردم رو اذیت کردن یا سرشون کلاه گذاشتن
فقط میتونم تسلیت بگم به اپل دوست ها !
پاسخ
نه آقا جان كي گفته سامسونگ و هوآوي نمايندگي رسمي دارن هر كي همچين حرفي بزنه واقعا آدم احمقيه شما هم با اطلاعات نادرست دوستان را منحرف نكنيد (البته شما تقصير نداريد بين مردم پخش كردن نمايندگي رسمي همه هم كم كم باورشون ميشه)
به سايت زير بريد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونجا مارك هاي سامسونگ و سوني. و غيره را سرچ كنيد همه از شركت واسطه ميارن به اسم نمايندگي رسمي يعني طرف تو امارات مياد يه شركت نمادين درست ميكنه و بعدش ازش نمايندگي رسمي ميگيره ... حالا فهميدين چي شد؟
من خودم خيلي سرچ كردم ديدم فقط مدياپردازش از شركت مادر تو كره گوشي موبايل مياره اگه شما هم سرچ كرديد نمايندگي رسمي پيدا كرديد كه از شركت مادر تو كره يا ژاپن يا كشوراي ديگه موبايل مياره در جواب من بگيد مطلع شيم
پاسخ
(۹۴/۱۱/۲۶، ۰۹:۲۱ عصر)مهمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه آقا جان كي گفته سامسونگ و هوآوي نمايندگي رسمي دارن هر كي همچين حرفي بزنه واقعا آدم احمقيه شما هم با اطلاعات نادرست دوستان را منحرف نكنيد (البته شما تقصير نداريد بين مردم پخش كردن نمايندگي رسمي همه هم كم كم باورشون ميشه)
به سايت زير بريد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونجا مارك هاي سامسونگ و سوني. و غيره را سرچ كنيد همه از شركت واسطه ميارن به اسم نمايندگي رسمي يعني طرف تو امارات مياد يه شركت نمادين درست ميكنه و بعدش ازش نمايندگي رسمي ميگيره ... حالا فهميدين چي شد؟
من خودم خيلي سرچ كردم ديدم فقط مدياپردازش از شركت مادر تو كره گوشي موبايل مياره اگه شما هم سرچ كرديد نمايندگي رسمي پيدا كرديد كه از شركت مادر تو كره يا ژاپن يا كشوراي ديگه موبايل مياره در جواب من بگيد مطلع شيم
الجی داره..سامسونگ داره..هواوی هم داره

کد مرجع :
9006090519
نمایندگی شرکت حافظ پخش (شماره ثبت : 10101688172 ) از شرکت خارجی SAMSUNG ELECTRONICS CO از کشور کره جنوبی (شرکت مادر) با برند سامسونگ - SAMSUNG از تاریخ صدور گواهی مورخ 1394/05/12 تا تاریخ 1395/10/27 معتبر می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط mesterweb
ابتدا عذر خواهي ميكنم به خاطر لحن بدم اينقدر عصباني شده بودم كه اينطوري ميخواستم خودم را خفه كنم ...
شركت حافظ پخش موبايل نمياره ها دقيق بخونيد دوستان دوربين و پرينتر و ... ميارن
هوآوي را اصلا نگاه نكرده بودم بله اونم نمايندگي رسمي از شرکت مادر هست
ولي سامسونگ مطمئنم كه موبايلش نمايندگي رسمي نداره
ولي دوستان خداوكيلي من خودم هر گوشي بدون گارانتي گرفتم خوب دراومده جفت گوشي هاي گارانتي دارم خراب شدن اونم نرم افزاري نبود كه سخت افزاري بود كاريشم نميشد كرد
الآن يه i9000 دارم بدون گارانتي مونتاژ هند براي آلمان ساخته شده بود قاچاقي اورده بودن از علاءالدين جالبه هنوز بدون هيچ ايراد سخت افزاري كار ميكنه تازه باطريشم هنوز سالم مثل روز اولشه
ولي نوت٣م cpuش سوخت ! گارانتي هم قبول نكرد
پاسخ
دوست عزیز ،مهمان گرامی
سامسونگ، ال‌جی، هواوی در ایران دفتر رسمی دارن و حتی بیشتر موبایل‌ها یا لوازم دیجیتال و خانگی دیگرشان به صورت مستقیم از کره وارد می‌شود
در همون سایتی که معرفی کردید و آمار رسمی گمرک جمهوری اسلامی ایران بخش واردات موبایل از کره جنوبی و چین می‌تونید این موضوع رو به دقت مشاهده کنید
پاسخ

لطفاً توجه داشته باشید که ارسال‌های جدیدی که در این انجمن ثبت می‌شوند، ابتدا باید توسط یکی از مدیران تأیید شوند و پس از تأیید مدیر، قابل دیدن خواهند بود.
[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود به این مطلب را در این کادر بنویسید.
شکلک‌ها
gol like think wink
laugh right left happy
Sad Heart Huh cofee
love hi new  
[شکلک‌های بیش‌تر]

تایید انسان بودن کاربر
لطفاً جعبه زیر را تیک بزنید. این فرآیند از فعالیت ربات‌ها جلوگیری می‌کند.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلاهبرداری در نمایندگی 5054 ایران‌ خودرو elshan 1 1,455 ۹۶/۶/۱۶، ۱۱:۳۴ صبح
آخرین ارسال: bahram
  اپل ،در ایران نمایندگی نمی‌زنیم! shahram20 2 2,209 ۹۵/۵/۳۰، ۰۲:۰۴ صبح
آخرین ارسال: sima
  شرکت Iyzco ترکیه،شبکه بانکی ایران به را به شبکه‌ جهانی متصل می کند saberi 1 2,636 ۹۴/۱۲/۲، ۰۹:۳۲ عصر
آخرین ارسال: shahin
  قرارداد ایران با شرکت بزرگ خدمات آی پی ایتالیا برای ترانزیت ترافی saberi 0 2,260 ۹۴/۱۱/۱۳، ۱۲:۲۳ صبح
آخرین ارسال: saberi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان