شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
وب بهینه انواع سازی سایت روش مختلف

انواع روش مختلف بهینه سازی وب سایت
گام نخست برای یک سئوسایت موفق، مشخص بودن استراتژی بازاریابی اینترنتی، مشتریان هدف، بودجه کمپین سئو و مواردی از این دست است که بر اساس آن مجموعه ای از کلمات کلیدی و عبارت هایی که در کسب و کار شما و بین رقبا و همکاران بیشتر مورد جستجو قرار می گیرند، شناسایی و تعیین می شوند، حال می توان سئو سایت را آغاز کرد. به زبان ساده، بهینه سازی بدون داشتن برنامه ریزی و استراتژی صحیح معمولا نتایج خوبی ندارد و گاهی کم کاری و یا حتی استفاده ی بیش از حد از سئو (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) سرمایه گذاری شما در این بخش را به هدر می دهد.
صبحت هایی از این دست زیاد می شنوم که “من سایتم رو سئو کردم ولی نمی دونم چرا هیچ اتفاقی نمی افته!” یا “سایتم رو خیلی خوب سئو کردم ولی چند روزیه از نتایج گوگل محو شدم!”
الگوریتم های پیچیده گوگل یک راز است، ولی متخصصان سئو سایت (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) بر اساس تجربه، آزمون و خطا بیش از 205 فاکتور و سیگنال سئو که بر نتایج گوگل تاثیرگذار هستند را معرفی کرده اند. البته با آپدیت الگوریتم های گوگل اثرگذاری هر کدام از این فاکتورها تغییر می کند. حتی اثرگذاری این فاکتورها در زبان فارسی با انگلیسی تفاوت می کند. به صورت کلی میتوان سئو سایت را به دو بخش سئودرونی سایت “On-Site SEO” و سئوبرونی سایت “Off-Site SEO” تقیسم کرد و البته عموماً متخصصان بهینه سازی وب سایت ( سئوکار ) براساس تجربه و بازدهی پروژه (نسبت هزینه به زمان) تنها بخشی از این فاکتورهای سئو را اجرا می کنند.

فاکتورهای سئو درون سایتی یا سئو داخلی (On-Site SEO)
سئو داخلی شامل تمامی فاکتورهایی است که از منظر تکنیکی، فنی و محتوایی و بر اساس استاندارد تعیین شده بر روی وب سایت شما اجرا می شود. رعایت این نکات در خصوص سئو داخلی ضروری است و باعث بهبود عملکرد وب سایت و افزایش رتبه شما در گوگل می شود. بخشی از فاکتورهای سئو خارجی شامل :
طراحی واکنشگرا (Responsive)
سرعت بارگزاری سایت
کیفیت محتوای سایت
طراحی UI / UX مناسب
افزایش امنیت سایت با پروتکل HTTPS
انتخاب عنوان، و متاتگ های مناسب
انتخاب عنوان ها و زیر عنوان های مناسب
ساختار لینک داخلی
ساختار فنی سایت HTML به صورت استاندارد
ساختار URL استاندارد
بهینه سازی حجم تصاویر و استفاده از تگ ALT
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انواع سئو و بهینه سازی سایت jadoosite 1 545 ۰۱/۱۰/۲۹، ۱۲:۵۴ عصر
آخرین ارسال: sajaafzl
  بهینه سازی سایت یعی چه؟ mahsa12377889633 0 249 ۰۱/۹/۲۹، ۰۷:۲۰ عصر
آخرین ارسال: mahsa12377889633
  اهمیت بهینه سازی وبسایت در افزایش فروش elshan 1 1,097 ۰۰/۱۰/۱۲، ۰۵:۵۸ عصر
آخرین ارسال: alidna
  چند راه حل ساده برای بهینه سازی وب سایت jadoosite 0 540 ۰۰/۸/۱۹، ۰۴:۴۷ عصر
آخرین ارسال: jadoosite
  بهینه سازی محتوای وب سایت خود را از کجا شروع کنم؟ seofar70 0 602 ۰۰/۴/۲۸، ۰۳:۳۷ صبح
آخرین ارسال: seofar70
  بهینه سازی سرعت سایت rezast 1 649 ۰۰/۴/۱۰، ۰۳:۳۸ عصر
آخرین ارسال: ehsanjabari
  بهترین مکان های بک لینک سازی برای سئو وب سایت saberi 8 5,019 ۰۰/۳/۶، ۱۰:۵۸ صبح
آخرین ارسال: hanie
  ۳ راهکار بهبود بهینه‌سازی خارجی (Off-Page SEO) ehsannasr 2 1,194 ۹۹/۸/۲۲، ۱۱:۴۱ صبح
آخرین ارسال: koorepaz
  آموزش سئو و بهینه سازی | سئو چیست؟ tehranwordpress 2 1,327 ۹۹/۸/۲۲، ۱۱:۳۳ صبح
آخرین ارسال: koorepaz
  آموزش سئو و بهینه سازی سایت saadat0101 1 733 ۹۹/۳/۱۹، ۱۱:۵۵ صبح
آخرین ارسال: parisa1398

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان