شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 1.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
گذاری اشتراک اطلاعات با امنیتی به تهدیدات

تهدیدات امنیتی با به اشتراک گذاری اطلاعات
#1
اخباری خوب درباره جبهه سایبری: به تازگی یک افزایش واضح در به اشتراک گذاری عمومی از هوش سایبری تهدید نسبت به سال 2015 وجود داشته است.
AlienVault، که 617 شرکت کننده در Black Hat USA 2017 را مورد بررسی قرار داد، دریافتند که متخصصان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امنیت فناوری اطلاعات، شیوه های کار خود را با توجه به تهدیدات در حال ظهور مانند نرم افزارهای مخرب و باج افزار تغییر می دهند که می توانند از راه حل های امنیتی سنتی جلوگیری کنند.
بزرگترین گروه پاسخ دهندگان (43٪) به باج افزارها به عنوان بزرگترین نگرانی امنیتی خود اشاره کردند. بزرگترین ترس برای اکثر شرکت کنندگان (38٪) عدم قدرت جلوگیری از آلوده سازی های های آینده بود.
در همین حال دومین گروه بزرگ، در 31٪، بیشتر در مورد نرم افزارهای مخرب که به طور مداوم در حال تحول اند نگران بودند. مطالعات اخیر نشان داده اند که 97٪ از آلوده سازی های موفق نرم افزارهای مخرب، از تکنیک های پلی مورف استفاده می کنند. این قابلیتهای تغییر شکل راهکارهای امنیتی پایه پایانی را بی اثر می کند، زیرا این دفاع ها معمولا پسیو شبکه نمیتوانند تهدیدات جدیدی را شناسایی کرده و از تهدیداتی که قبلا دیده نشده است جلوگیری کنند.
جووالد مالک، مدافع امنیتی AlienVault، گفت: "برای سال ها، تیم های امنیتی، این افسانه را که می توان یک حباب امنیتی منظم و محافظ در اطراف یک سازمان ایجاد کرد تا افراد بد را دور نگه داشت، ادامه داده است." "اما تهدیدات جدید و در حال ظهور این رویکرد را به چالش می کشد. امنیت سایبری هرگز متوقف نمی شود، بنابراین حیاتی است که تیم های امنیتی، با به اشتراک گذاری اطلاعات خطرناک، مهارت های جمعی خود را به اشتراک گذارند. کشف مشكلات بالقوه قبل از اینکه بیشتر و بیشتر شوند در جهت کاهش آسيب هاي آتي از حملات سايبري ضروري است. "این تغییر چشم انداز تهدید موجب افزایش قابل توجهی در به اشتراک گذاری عمومی اطلاعات دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تهدید در طی دو سال گذشته شده است. وی گفت که AlienVault از سال 2015، از طریق نظرسنجی ها در کنفرانس های امنیتی در سراسر جهان، به اشتراک گذاری اطلاعات تهدید را ردیابی کرده است. در سال 2015، تنها 8 درصد از شرکت کنندگان در کنفرانس Infosecurity Europe و 14 درصد از شرکت کنندگان در Black Hat USA اظهار داشتند که آنها جزئیات عمومی در مورد تهدیداتی که جدیدا کشف کرده اند را به طور عمومی به اشتراک گذاشته اند. در بررسی شرکت کنندگان در کنفرانس Black Hat سال 2017 این درصد به 17 درصد افزایش یافته است.
علاوه بر این، نتایج همچنین نشان می دهد که اکنون متخصصان امنیتی بیشتر از دو سال پیش به هوشمندی مقابله با تهدیدات اعتماد می کنند. به ویژه، تعداد افرادی که به هوشمندی مقابله با تهدیدات منبع باز اعتماد دارند، از 15٪ در سال 2015 (تنها شرکت کنندگان در Infosecurity Europe) به 31٪ از کسانی که در Black Hat  سال 2017 مورد بررسی قرار گرفتند افزایش یافتند. 
"واقعیت سخت این است که هیچ تعداد از سیستم های امنیتی نمی توانند حمله را متوقف کنند؛ آنها فقط می توانند خطر را کاهش دهند. "بنابراین شدت حمله به این معناست که چگونه یک شرکت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می تواند به تهدیدها پاسخ دهد. هنگامی که تیم های امنیتی می توانند تهدیدات بالقوه را پیش از وقوع شناسایی کنند، می تواند میلیون ها شرکت میکروتیک را از آسیب های شدیدی که ممکن است به درامد و شهرت شان وارد شود نجات می دهند. ابزارهای رایگان اغلب سریعترین ابزار برای شناسایی تهدیدات جدید هستند، زیرا آنها به تجربیات مشترک تعداد زیادی از تیم های امنیتی در سراسر جهان متکی هستند. "
پلت فرم باگ محبوب HackerOne بر آن است تا 100 میلیون دلار در پرداخت به هکرهای اخلاقی برای شناسایی آسیب پذیری و گزارش از طریق سایت تا سال  2020    تعلق بگیرد.

مدیر عامل شرکت Marten Mickos در پستی در بلاگش ادعا کرده است که این پلتفرم در حال حاضر بیش از100000 هکر را برای یافتن و حل 50000 آسیب پذیری کمک کرده است که این امر موجب پرداخت بیش از 20 میلیون دلار شده است.

این به اصطلاح "امنیت مبتنی بر هکر" می تواند به ریشه کن کردن اشکالاتی که معمولا توسط ابزارهای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودکار پیدا نمی شود کمک کرده و در بلند مدت سازمان های مشکل دار را نجات دهند - با توجه به هزینه های استخدام یک شرکت خارجی حسابرسی .

این بخشی از دلایلی است که حتی وزارت دفاع ایالات متحده در سال گذشته به این حرکت ملحق شد و برنامه های مختلفی نظیر "پنتاگون را هک کنید"،" ارتش را هک کنید" و" نیروی هوایی را هک کنید"را اجرا کرده است 

اخیرا، Tor به احترام میلیون ها نفر از مخالفان سیاسی، روزنامه نگاران و دیگران در سراسر جهان که به برای حفظ حریم خصوصی مرورگر خود به آن متکی هستند، برنامه ی خود با  HackerOne راعلنی کرد.

در یک نمونه از برخی از ثروت های ارائه شده به هکرهای اخلاقی، فیس بوک در ماه جولای اعلام کرد که مبلغ جایزه حفاظت اینترنت خود را به مبلغ 1 میلیون دلار افزایش می دهد، و مایکروسافت یک برنامه جدید ویندوز با پرداخت 250 ، 000 دلار را آغاز کرد .

میکوس میگوید: "فقط چند سال پیش، برنامه های bug bounty ، امتیاز چند شرکت مبتنی بر ابر بود . هکرهایی که به آنها میکروتیک کمک میکردند دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به هزاران نفر می رسید و پاداش ها کم بود . امروز ما در اینجا 100000 هکر قوی، و 50000 آسیب پذیری ریشه کن شده و 20 میلیون دلار پاداش برای قهرمانان امنیت مبتنی بر هکرها داریم. به زودی ما 1 میلیون هکر، 200000 آسیب پذیری را کشف و برطرف خواهیم کرد و 100 میلیون دلار پاداش خواهیم داد .پس انداز به خاطر فراوانی نقض داده ها حدود 10 میلیارد دلار خواهد بود . این بسیار زیاد است و این فقط آغاز است . "
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 


اشتراک گذاری این مطلب

فیسبوک گوگل پلاس تویتر کلوب فیسنما دیگ لینکداین تلگرام

پاسخ


لطفا دقت کنید که ارسال‌های جدید در این انجمن نیاز به تایید مدیریت قبل از نمایش دارند.
[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

تایید کاربر واقعی بودن
لطفا چک‌باکسی که در مقابل می‌بینید را علامت بزنید، این فرایند برای جلوگیری از ربات‌های اسپم‌ خودکار می‌باشد.

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ‌ها بازدید آخرین ارسال
  امنیت سایبری – مدل سازی ریسک و تهدیدات arenanoc 0 68 97/2/18، 09:19 صبح
آخرین ارسال: arenanoc
  پیدا کردن پورت های باز و بستن راههای تهدیدات asalghand 2 1,462 94/12/27، 08:57 عصر
آخرین ارسال: sadegh001
  دانلود به ازای اشتراک گذاری farhadzxiran 3 1,172 94/7/18، 03:36 صبح
آخرین ارسال: saberi
  سایت اشتراک ویدیو یوتیوب هیچ سودی برای گوگل ندارد! saberi 0 1,152 94/4/29، 01:24 صبح
آخرین ارسال: saberi

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان