شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سیستم با cloud کلود لینوکس linux آشنایی عامل

آشنایی با سیستم عامل کلود لینوکس Cloud Linux
سلام سامان جان ظاهرا محدودیتی نداره تا اونجایی که دیدم و تحقیق کردم
کلود لینوکس با قرار دادن منابع کاملا ایزوله شده در اختیار کاربران و محدود کردن مصرف هریک ، مشکل overload که گاها به دلیل مصرف بالای برخی کاربران رخ میده رو برطرف میکنه 

کرنل این سیستم عامل بهینه شده و کلودلینوکس وقتی به درد شما میخوره که فروش هاست اشتراکی داشته باشی که بازم اگه من جای شما باشم از Cent OS استفاده می کنم، چون هاست اشتراکی اسمش روشه، اشتراکی ! یعنی منابع سرور اشتراکی هستن
شما وقتی میاید ۵۱۲ مگ رم به یک سایت اختصاص میدید و مثلا یک روز بازدید سایت بره بالا یا مثلا اگه سایت vBulletin باشه و در هنگام آپگرید ، رم و cpu زیادی مصرف کنه ، اون وقت سریع اکانت طرف ساسپند میشه و صدای مشتری در میاد ! ;)
پاسخ
 سپاس شده توسط saman ، saberi ، elshan ، سحر ، farnaz

پیام‌های داخل این موضوع
RE: آشنایی با سیستم عامل کلود لینوکس Cloud Linux - توسط mesterweb - ۹۶/۱۰/۱۸، ۰۵:۲۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش کانفیگ پراکسی MTProto در لینوکس saberi 0 1,460 ۹۷/۳/۲۱، ۰۶:۵۸ صبح
آخرین ارسال: saberi
  چگونه PHP Composer را بر روی سرور مجازی لینوکس نصب کنیم؟ sara67 0 1,211 ۹۶/۱۱/۱۸، ۰۸:۵۴ عصر
آخرین ارسال: sara67
  آموزش ایجاد remote desktop برای vps های لینوکس saberi 1 5,927 ۹۶/۸/۹، ۰۳:۳۱ عصر
آخرین ارسال: modireserver
  تغییر مالیکت فایل و فولدرها در سرور لینوکس با دستورات ssh saberi 0 1,398 ۹۵/۱۲/۱۳، ۱۱:۱۰ عصر
  تغییر سطح دسترسی همه فایل ها و فولدرها در لینوکس saberi 0 1,362 ۹۵/۱۲/۱۳، ۱۰:۵۶ عصر
  نحوه فعال سازی Register_Globals در سرورهای لینوکس saberi 0 1,591 ۹۴/۱۲/۲۱، ۰۵:۵۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان