شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مداربسته دوربین را یک خانه دزدگیر پیش های کشی سیم اماکن چگونه برای کنیم؟

چگونه یک خانه را برای دوربین های مداربسته پیش سیم کشی کنیم؟
در نصب دوربین مدار بسته، اغلب مشتریان از من می پرسند: ” از چه نوع کابلی باید برای پیش سیم کشی خانه ام برای سیستم دوربین های مداربسته استفاده کنم؟”
من این مقاله را برای کمک به کسبه و صاحب خانه ها نوشته ام تا آن ها را برای نصب یک سیستم نظارت ویدئویی با پاسخ به این سوال و بحث در مورد برخی از بهترین شیوه ها در تجربیات من آماده کنم. این راهنمایی چه شما در مرحله قبل از گچ کاری ساختمان باشید و چه در حال نصب یک دوربین امنیتی در یک خانه کاملا آماده باشید نیز برای شما کاربردی است.
اگر شما در حال بازسازی و یا ساخت یک خانه جدید هستید، بهترین زمان سیم کشی خانه برای دوربین های مداربسته قبل از گچ کاری است. این کار به شما گزینه های بیشتری از اینکه کابل ها را از کجا رد کنید و یا چگونه آن ها را به طور کامل پنهان کنید می دهد. علاوه بر دوربین های امنیتی، شما باید در مورد این که آیا  می خواهید تصاویر دوربین های خود را به صورت زنده در تلویزیون یا مانیتور دیگری در خانه خود تماشا کنید نیز فکر کنید.
در اینجا برخی از گام های اساسی که من توصیه می کنم دنبال کنید آمده است.
مرحله 1: چه نوعی از دوربین های امنیتی را استفاده می کنید؟
گام اول این است که تصمیم بگیرد که آیا شما می خواهید از دوربین های IP دار استفاده کنید و یا از دوربین های مدار بسته؟ چرا که این تعیین خواهد کرد که شما از چه نوع کابلی استفاده کنید.
برای سیم کشی سیستم های دوربین IP دار از کابل CAT-5 استفاده می شود. معمولا برای سیم کشی دوربین های مدار بسته از کابل کواکسیال استفاده می شود. لطفا توجه داشته باشید که زمانی که می گویم دوربین های مدار بسته، منظور سیستم های دوربین های امنیتی HD که با استفاده از کابل کواکسیال سیم کشی می شوند است. این نوع از سیستم ها می توانند از دوربین های AHD 1080p و یا دوربین های TVI استفاده کنند.
اگر شما از نوع دوربینی که می خواهید نصب کنید مطمئن نیستید و می خواهید این تصمیم را برای بعد بگذارید، هر دو نوع کابل: CAT-5 و کابل کواکسیال سیامی RG59 را برای هر مکان از دوربین ها بکشید. این کار برای شما چندان هزینه بیشتری بر نمی دارد و شما می توانید از کابل هایی استفاده کنید که قبلا استفاده نمی کردید. لطفا توجه داشته باشید که شما همچنین می توانید از مبدل ویدئویی برای سیم کشی دوربین های مدار بسته با کابل CAT-5 استفاده کنید.
من در حال حاضر سیستم های مدار بسته HD را بیشتر از سیستم دوربین های IP دار توصیه می کنم. من برنامه ای برای رفتن به جزئیات در این مقاله ندارم، اما می گویم که کیفیت دوربین های p1080 کواکسیال به طور کلی بهتر از دوربین های IP با کیفیت p1080 است، قیمت پایین تری دارند، و آسان تر راه اندازی می شوند. لطفا اگر می خواهید در مورد دوربین مدار بسته HD در مقابل دوربین های IP بحث کنید بعدا به من ایمیل بزنید.
مرحله 2: کجا می خواهید دوربین و مانیتور خود را سوار کنید؟

ادامه مطلب در
چگونه یک خانه را برای دوربین های مداربسته پیش سیم کشی کنیم؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط saberi

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چگونه از Logo Maker برای طراحی لوگو استفاده کنیم؟ bizgo 0 68 ۰۲/۱۲/۱، ۰۳:۳۹ عصر
آخرین ارسال: bizgo
  چگونه می توانیم از سرقت مزدا 3 جلوگیری کنیم؟ enasb 0 138 ۰۲/۹/۵، ۰۵:۰۱ عصر
آخرین ارسال: enasb
  چگونه می توانیم از بزرگترین مرکز خرید خاورمیانه کسب سود کنیم؟ maede5237 0 135 ۰۲/۹/۱، ۰۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: maede5237
  معرفی انواع کابل دوربین مداربسته enasb 0 116 ۰۲/۸/۲۸، ۰۲:۵۹ عصر
آخرین ارسال: enasb
  چگونه به صورت مطمئن آپارتمان پیش خرید کنیم؟ maede5237 0 151 ۰۲/۷/۲۳، ۰۴:۱۰ عصر
  پيش فرض از چه روشی برای سرمایه گذاری در ملک استفاده کنیم که سرمایه خود را چند برابر ک maede5237 0 205 ۰۲/۷/۱۹، ۰۲:۳۲ عصر
  چگونه بدون کوچکترین دردسری وام مسکن را تهیه کنیم؟ maede5237 0 168 ۰۲/۷/۱۸، ۰۸:۳۸ عصر
  افراد موفق در این شرایط اقتصادی برای خرید خانه چه راه کاری را بر می گزینند؟ maede5237 0 187 ۰۲/۷/۱۷، ۰۲:۰۱ عصر
  چگونه مانتو مجلسی خود را با کفش و کیف ترکیب کنیم؟ anahitaoo 0 204 ۰۲/۶/۱۳، ۰۶:۱۶ عصر
آخرین ارسال: anahitaoo
  چگونه شماره کارت را به شماره شبا تبدیل کنیم؟ omid25 0 314 ۰۱/۴/۹، ۱۰:۵۱ عصر
آخرین ارسال: omid25

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان