شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل اند با انتقال به کاربرانی صفحه وارد سایت شده دیگر که

انتقال کاربرانی که با موبایل وارد سایت شده اند به صفحه دیگر
شاید برای شما هم پیش اومده باشه بخواید وقتی کاربری با گوشی تلفن همراه وارد سایت شما شد اونو به یک آدرس دیگه منتقل کنین و در واقع نخواین که نسخه ریسپانسیو سایت رو مشاهده کنه

اینکار با چند دستور ساده php امکان پذیره و شما به راحتی میتونین کاربر رو به آدرس دلخواه تون منتقل کنین.

در php با دستور زیر میتونین اطلاعات کاربر رو دریافت کنین:

*محتوای این قسمت تنها برای اعضای انجمن قابل مشاهده می باشد. *

برای مثال اطلاعات زیر رو میشه از یک دیوایس اندروید دریافت کرد:

اول یک فایل php با نام user_agent.php می سازیم و بعد کدهای زیر رو در آن قرار میدیم:

من در کدهای بالا چند دیواس معرفی کردم . در واقع سیستم عامل معرفی کردم . مثلا ایفون اندروید بلکبری ایپد و…
و بعد گفتم اگه هر کدوم از اینها بود برو به آدرس http: //mobile.site.com و این سایت رو نشون بده . خب کار ما تموم شده و کافیه آدرس خودتون رو جایگزین کنین.
اما برای اینکه این قابلیت روی سایتمون اجرا شه باید کد زیر رو در فایل هدر یا ایندکس سایتمون فراخوانی کنیم و بهتره در تمام صفحات در فایل هدر فراخوانی بشه  و اگه هدر در همه ثابته در همون هدر کافیه.

من در کد بالا فایل user_agent.php که ساخته بودم رو فراخوانی کردم.

از این به بعد اگه کاربری با موبایل وارد سایت شد به آدرس جدید منتقل میشه . موفق باشین

ثبت دامنه و فروش هاست، سامانه پیامک، طراحی سایت، خدمات شبکه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

sms: 10004673  - 500021995
پاسخ
 سپاس شده توسط mesterweb ، نگار

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاهده یک صفحه php با آدرس های که به ایمیل ارسال میشه nex1music 6 2,437 ۹۶/۹/۹، ۱۰:۰۶ عصر
آخرین ارسال: نگار

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان