شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در تماس joomla جوملا ارور فرم address خطای invalid

خطای Invalid address در فرم تماس جوملا
سلام
من  در منو و ماژول فرم تماس بعد اینکه فرم تماس رو تکمیل  می کنم و روی دکمه ارسال کلیک می کنم خطای Invalid address برام میاد. چیکار کنم که درست شه
مرسی
پاسخ
سلام دوست عزیز
این خطا در فرم تماس جوملا به این معناست که شما تنظیمات مربوط به ایمیل رو در فرم تماس مورد نظر به درستی انجام ندادین
اول مطمئن بشین که جوملای شما آپدیت شده هست و آخرین نسخه ش نصبه

از مدیریت جوملا به منوی کامپوننت‌ها رفته و گزینه تماس ها رو انتخاب کنین و بعد وارد گزینه تماس مورد نظر بشین. منظورم همون گزینه ای که فرم تماس شما به اون متصل شده .بعد از ورود به این بخش می بینین که گزینه پست الکترونیک خالیه و علت اصلی خطای شما همینه چونکه شما در این فیلد باید مشخص کنین فرم های ارسالی باید برای چه آدرس ایمیلی ارسال بشن و حتما ایمیل خودتون رو در این فرم وارد کرده و دکمه ذخیره رو بزنین.

امیدوارم مشکلتون حل شه

پاسخ
 سپاس شده توسط saye.tanha ، soraya ، bahram
خیلی ممنونم که راهنمایی کردین بله درست شد مرسی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خطای JAuthentication: :__construct جوملا afshin21 5 3,328 ۹۷/۱/۱۷، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: نگار
  رفع خطای DateTime::__construct(): Failed to parse time string در جوملا saberi 2 1,987 ۹۶/۱۰/۳۰، ۰۳:۴۸ عصر
آخرین ارسال: hoboot
  خطای Cannot write to log file در جوملا saberi 0 1,552 ۹۶/۹/۲۵، ۰۹:۵۸ عصر
آخرین ارسال: saberi
  خطای جوملا: ذخیره ناموفق با این ایرادها: شناسه نامعتبر پدر soraya 3 2,516 ۹۶/۳/۱۹، ۰۴:۲۴ صبح
  رفع خطای Warning: ini_set() has been disabled for security reasons neda 3 3,331 ۹۵/۳/۱۲، ۰۵:۵۴ عصر
آخرین ارسال: نگار
  خطای magic quotes gpc off در نصب جوملا neda 5 3,709 ۹۵/۱/۱۵، ۰۲:۰۲ عصر
آخرین ارسال: neda
Question پیغام خطا بعد از آپدیت جوملا neda 4 3,113 ۹۴/۱۰/۳، ۰۴:۳۴ عصر
آخرین ارسال: neda
  رفع خطای دیتابیس The storage engine for the table doesn't support repair mitra 2 3,471 ۹۴/۸/۸، ۰۲:۳۰ عصر
آخرین ارسال: mitra
  مشکل در ورود به مدیریت جوملا afshin21 1 1,973 ۹۴/۸/۸، ۰۱:۳۳ عصر
Bug خطای 404 - کامپوننت پیدا نشد-منوی تماس با ما tak 2 2,800 ۹۴/۷/۲۳، ۰۳:۲۹ صبح
آخرین ارسال: saye.tanha

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان