شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خرید تاپ لپ

خرید لپ تاپ
سلام من میخوام یک لپ تاپ مناسب با عمر باتری خوب برای کارهای روزمره و دانشگاهی بخرم. راستش بین مدل های لپ تاپ سردرگم شدم میخوام حدود ۲-۲٫۵ میلیون هزینه کنم. بنظر شما چه مدل هایی خوبه؟ کارایی خوبی هم داشته باشن

به نظر شما ASUS بهتره یا HP ؟ چه مدلی؟
پاسخ
به نظر من با توجه به مشخصاتی که شما بیان کردید بهترین لپ تاپی که می توانید با این بودجه بخرید
لپ تاپ لنوو z500 است که در عین قدرتمند و سریع بودن عمر باتری بیشتری دارد. تنها مشکلی هم که برای ان ذکر شده کم بودن روشنایی صفحه نمایش است و وزن ۲٫۵ کیلوگرم . دستتان هم در انتخاب رم و پردازنده دلخواه بازتر است .
با این بودجه لپ تاپ های ایسوس در صورتی مناسب شما خواهد بود که بخواهید لپ تاپی جمع و جور و سبک داشته باشید و انتظار زیادی در مورد کارهای سنگین و عمر باتری بیش از ۴-۵ ساعت نداشته باشید که در این صورت حتی با این بودجه می توانید یک لپ تاپ لمسی ایسوس مثل Asus VivoBook S400CA بخرید
ثبت دامنه و فروش هاست، سامانه پیامک، طراحی سایت، خدمات شبکه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

sms: 10004673  - 500021995
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان