شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 139 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
دوربین لخت برنامه اندروید نوماو شایعه nomao کننده camera

شایعه برنامه دوربین لخت کننده nomao camera اندروید
[تصویر:  do.php?img=2097]

اخیرا در بعضی از وب سایت ها، وبلاگ ها،کانال ها و گروه های تلگرامی برخی افراد اقدام به فروش برنامه ای به نام دوربین لخت کننده با نام انگلیسی nomao camera کرده اند و حتی برای اثبات کارکرد نرم افزار فیلم ها و عکس هایی رو قرار داده اند که هر آدمی رو به خرید این برنامه وسوسه می کند، اما آیا همچین برنامه ای وجود دارد؟ اگر چنین برنامه ای برای گوشی های اندروید موجود است آیا واقعا چنین عملکردی دارد یعنی این برنامه افراد یا مردم رو بدون لباس و به صورت لخت و برهنه نشان میدهد!!؟

ما در این مقاله می خواهیم درباره صحت کارکرد این برنامه دوربین لخت کننده nomao camera صحبت کنیم . پس با ما همراه باشید.

در توضیحات برنامه nomao camera آمده است: برنامه نوماو یک دوربین است که اگر جلوی یا پشت هر شخصی بگیرید آن شخص را به شما برهنده نشان میدهد. به صورت برهنه کامل ، این نرم افزار در تمام ساعات شبانه روز و در هر محیطی با هر مقدار نوری عمل می کند. در واقع حرارت بدن انسان ها را دریافت نموده و بافت بدن آن ها را تشکیل می دهد و در آخر بدن وی را برای شما ترسیم می کند!!!

ما برای بررسی صحت و واقعیت ماجرا به سراغ این نرم افزار رفتیم. برنامه nomao camera رو که میشه به صورت رایگان از اینترنت دانلود کرد گرفتیم و روی گوشی نصب کردیم و با تمام گزینه های موجود در نرم افزار کار کردیم و در نهایت آنچه مشخص بود این که این برنامه تنها یک برنامه مکایابی بر اساس علایق می باشد و یعنی اینکه مثلا شما میخواهید مکان فلان بیمارستان ها یا پیتزا فروشی ها در سطح شهر را پیدا کنید این برنامه به شما کمک می کند و در این برنامه هیچ خبری از دوربین که بدن انسان ها را لخت نمایش می دهد نیست و این صرفا یک دروغ کثیف جهت پر کردن جیب خود با کلاه برداری می باشد.

در ادامه عکس های از محیط این برنامه برای شما آماده کرده ام تا بیشتر متوجه موضوع شوید:

عکس های از محیط برنامه nomao camera

[تصویر:  do.php?img=2098]
[تصویر:  do.php?img=2099]

پس دوستان همچین برنامه به هیچ عنوان وجود ندارد و فریب افرادی که با دروغ و عناوین فریبنده مانند ورژن جدید برنامه nomao camera، نسخه اصلی برنامه دوربین لخت کننده یا نسخه مخصوص کشور ایران و …. را نخورید و به خدا همه این حرف ها صرفا جهت فریب شماست و اگه واقعا چنین برنامه ای وجود داشت مطمئنا تا الان این برنامه رو دست کسی پیدا میکردیم  و اینکه چنین برنامه ای باید قیمت بسیار بالایی داشته باشه و  همچنین وجود چنین نرم افزاری یقینا خطر بزرگی برای مردم، شخصیتها،افراد مشهور و مقامات کشورها هست و به راحتی با چنین برنامه ای میتوان به خصوصی ترین حریم افراد وارد شد و با آبروی آنها بازی کرد. اگر وجود چنین نرم افزاری صحت داشت هیچ شخصی الان از شر این برنامه در امان نبود .
پس شک نکنید چنین برنامه ای وجود خارجی نداشته و صرفا برای اخاذی و کلاهبرداری و خالی کردن جیب شماست که نباید فریب چنین تبلیغاتی را بخوردید.

پاسخ
 سپاس شده توسط mesterweb ، saberi ، elshan ، نگار ، soraya ، nader12 ، sara67 ، sima ، saye.tanha ، araam ، hoboot ، shahab ، soroush ، farnaz ، kimiya ، سحر ، tak ، saman ، afshin21
بله درسته منم دانلود کردم مسخره اس ولی برنامش وجود داره خودم اخیرا دانلود کردم
پاسخ
 سپاس شده توسط nader12 ، sara67 ، saye.tanha ، araam ، shahab ، saberi ، farnaz ، نسیم
من دانلود کردم ولی فایل اصلا باز نشد!الان هم یکهفته است که دربدر بدنبال ردی ازان سایت متقلبم تابنوعی ۹تومنم رو ازشون بگیرم ولی اثری از اون سایت نیست..همش دروغه!
پاسخ
 سپاس شده توسط nader12 ، sara67 ، saye.tanha ، araam ، shahab ، saberi ، farnaz ، نسیم
دروغ محضه. شما میتونی از بدن لخت فیلم بگیری و بعد از پخش همون فیلم توسط یک گوشی دیگه فیلم بگیری. بنظر میرسه که گوشی این قابلیت را دارد. فریب حقه بازها را نخورید
پاسخ
 سپاس شده توسط elshan ، mesterweb ، nader12 ، sara67 ، saye.tanha ، araam ، shahab ، saberi ، farnaz ، نسیم
آقایون داداشم من این برنامه رو از appstore که به صورت رایگان هست دانلود کردم یه نرم افزاز مسخرس گول نخورید

متاسفانه یک سری آدم حروم زاده از نقطه ضعف ملت ساده سوء استفاده می کنند تا به اهدافشون برسن
پاسخ
 سپاس شده توسط nader12 ، sara67 ، saye.tanha ، araam ، shahab ، saberi ، farnaz ، نسیم ، saman
سلام
هر وقت با نصب یک برنامه روی ای سی یو پراید ، پراید تبدیل به لامبورگینی شد با نصب یک برنامه سنسور دوربین هم تبدیل به سنسور حرارتی میشه که حرارت بدن افراد رو تبدیل به تصویر کنه.
دوربین گوشی متشکل از یک لنز بسیار کوچک و سنسور ریزه میزه هست که نمیتونه در نور کم عکس بدون نویز ثبت کنه. انتظار نداشته باشید با نصب یک برنامه کیفیت تصویرتون بهتر بشه چه برسد به اینکه سنسور گوشیتون تبدیل به یک سنسور حرارتی بشه
پاسخ
 سپاس شده توسط elshan ، نگار ، nader12 ، sara67 ، saye.tanha ، araam ، shahab ، saberi ، farnaz ، نسیم ، saman
  از وقتی اینو شنیده بودم همش استرس داشتم و حالم خراب یود  الان که این موضوع رو خوندم خیالم راحت شد
خیر ببینین خیلی ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط sara67 ، saye.tanha ، araam ، shahab ، saberi ، farnaz ، نسیم
مگه هنوزم کسی هست این جور برنامه ها رو باور کنه
پاسخ
 سپاس شده توسط sara67 ، saye.tanha ، araam ، saberi ، farnaz ، نسیم ، saman
دستتون درد نکنه که این مطالب رو منتشر می کنین
پاسخ
 سپاس شده توسط araam ، saberi ، نسیم
مرسی از اطلاع رسانی شما هرچند من مطمئن بودم چنین چیزی وجود خارجی نداره
برای تشکر از دکمه لایک و اعتباردهی استفاده کنین happy
پاسخ
 سپاس شده توسط نسیم

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش پیدا کردن آی پی ارسال کننده ایمیل mesterweb 1 2,084 ۹۶/۱۲/۱۹، ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: hoboot
  google play store برای حفاظت از برنامه‌های کاربردی اندروید، Bug Bounty را ارا hoboot 0 1,361 ۹۶/۱۰/۳۰، ۰۴:۴۲ عصر
آخرین ارسال: hoboot
  شماره های مجازی تسهیل کننده دام کلاهبرداران سایبری saberi 0 1,775 ۹۴/۶/۱۸، ۰۴:۳۷ عصر
آخرین ارسال: saberi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان