شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 227 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
علت در کانکت یابی به نشدن تاپ اینترنت لپ

علت یابی در کانکت نشدن لپ تاپ به اینترنت
(۹۷/۱/۲۲، ۱۱:۳۲ صبح)مهمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .وقت بخیر.من وای فای لپ تاپم یهو مثلا بعد از یک ساعت قطع میشه و مجدد نمیتونم به شبکه ای وصل شم و دیگه شبکه ای رو پیدا نمیکنه .ینی اصلا ایکون وایفای از منوی شبکه میره.و مجبور میشم سیستمم رو reset کنم.درایورش رو هم اپدیت کردم درست نشد.لطفا کمکم کنید

سلام روز بخیر
اول تست کنین که وقتی با گوشی یا تبلت از همون وای فای استفاده می کنین باز هم وایفای قطع میشه یا نه؟
اگه قطع شد مشکل از مودم هست
البته این مورد کم پیش میاد
در غیر اینصورت باید مجددا ویندوز نصب کنین
برای تشکر از دکمه لایک و اعتباردهی استفاده کنین happy
پاسخ
 سپاس شده توسط soraya ، نسرین ، saman
ممنون از من اوکی شد
پاسخ
 سپاس شده توسط نسرین
مرسی از راهنمایی و آموزش خوبتون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
سلام لب تاب من به اینترنت وصل نمیشه از طریق مرور گر اینترنت اکسپلورر وارد میشم این پیام رو به انگلیسی میده " the remote device or resource von t accept the connection
پاسخ
(۹۷/۲/۲۶، ۰۶:۲۹ عصر)مهمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام لب تاب من به اینترنت وصل نمیشه از طریق مرور گر اینترنت اکسپلورر وارد میشم این پیام رو به انگلیسی میده " the remote device or resource von t accept the connection

درود بر شما

راه حل مشکل    The remote device or resource won’t accept the connection

اگر از پروکسی استفاده میکنین به مسیر زیر رفته و تیک چک باکس Use a Proxy Server for your LAN رو بردارین

Internet Option >connection > lan setting

اگر حل نشد برنامه  MicrosoftFixit50195 زیر دانلود و نصب کنید ببیند جواب میده یا نه
http ://go.microsoft.com/?linkid=9646978

ولی مطمئنا با روش اول مشکلتون حل میشه
ثبت دامنه و فروش هاست، سامانه پیامک، طراحی سایت، خدمات شبکه
  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

sms: 10004673  - 500021995
پاسخ
مطلب بسیار کاربردی بود ، متشکرم
پاسخ
 سپاس شده توسط saberi
سلام من این روش انجام دادم ولی درست نشد... گوشیم وصل میشه مشکل فقط لب تاپه
پاسخ
تا مرحله اخر پیش رفتم ولی وقتی رمز زدم مینویسه رمز مناسب نیسامن نیس و جلو نمیره چیکار کنم
پاسخ
سلام. من یک لپتاپ ایسوس گرفتم ویندوز ۱۰. سرعت اینترنت وایفا روش خیلی پایینه. چیکار میشه کرد؟

تورا من چشم در راهم....
پاسخ
[quote pid='9965' dateline='1532021729']
سلام من این روش انجام دادم ولی درست نشد... گوشیم وصل میشه مشکل فقط لب تاپه
[/quote]

سلام درایور کارت شبکه و وایفای لپ تاپ رو از سایت سازنده لپ تاپ تون دانلود و نصب کنین  یا با استفاده از نرم افزار all driver نصب کنین
همچنین اگه موقع خرید لپ تاپ درایورهای لپ تاپ رو به شما دادند با کمک اونا هم میتونین این کار رو انجام بدین
ثبت دامنه و فروش هاست، سامانه پیامک، طراحی سایت، خدمات شبکه
  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

sms: 10004673  - 500021995
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question باز نشدن DVD در لپ تاپم ؟؟؟ zahra 4 3,402 ۹۴/۱۰/۲۳، ۰۷:۴۷ عصر
آخرین ارسال: farnaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان